Misja

Agencja reklamowa Kraków – Content Plate.

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji reklamowych w Polsce w 100% skoncentrowaną na realizacji kampanii w oparciu o marketing treści w internecie. Wierzymy, że jest to jeden z najważniejszych obszarów reklamowych najbliższej dekady. Siedziba naszej agencji reklamowej znajduje się w Krakowie.

Zapewne rozważasz jak rozdzielić budżet na promocję Twojej firmy. Chcesz, żeby zwiększał sprzedaż, pomagał pozyskiwać nowych klientów i jak najlepiej umożliwiał weryfikacje czy dana metoda rzeczywiście jest skuteczna.

Standardowe podejście przestaje być odpowiedzią na te potrzeby, zwłaszcza dla marek nie dysponujących wielomilionowym budżetem.

Kiedy ostatni razy cieszyłeś się na widok nowego maila? Zatrzymałeś się przed bilboardem widząc nową reklamę?

Odbiorcy tradycyjnych mediów już od dawna szukają alternatywnych kanałów, którym będą mogli bardziej zaufać. Najmocniej te zmiany odczuły klasyczne media. Poniższe dane pokazują jak bardzo spada zainteresowanie ich odbiorem.

reklama nowa 2
(Spadająca ilość nakładu popularnych polskich gazet. Źródło: ZKDP)

Wierzymy, że te zmiany nie dzieją się przypadkiem. Są naturalną ewolucją. Odpowiedzią na to są nowe media. Ich złożoność jest dużo większa niż pozornie się wydaje. Agencja social media to obecnie za mało. Potrzebny jest prawdziwy i solidny zespół, mogący stworzyć kompleksową kampanię w internecie. Taką, która zainteresuje duże społeczności i wykreuje modę wokół marki w internecie.

Naszą misją jest by najbardziej profesjonalnie w Polsce podejść do tego obszaru reklamy. Prezentujemy odpowiednią jakość by to osiągnąć.

reklama nowa 3
Jako w pełni profesjonalna agencja reklamowa przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy współpracy i pokonamy wszystkie trudności. Stworzymy dla Ciebie strategię i przeprowadzimy kampanię, lecz nie tylko – służymy także doradztwem przy tworzeniu briefa i pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się naszą agencją reklamową z siedzibą w Krakowie i zaufaj nam. Działamy skuteczniej niż inne agencje reklamowe z Krakowa!