Agencja Social Media

Content Plate – agencja social media

Content Plate to agencja reklamowa social media z Krakowa specjalizująca się w różnych formach marketingu internetowego. Jesteśmy jedną z pierwszych agencji reklamowych w Polsce skoncentrowanych w 100% na kompleksowych usługach z zakresu marketingu internetowego opartych o marketing treści. Zajmujemy się działalnością promocyjną zarówno w social media jak i blogosferze.

Zdajemy sobie sprawę, że tradycyjne formy reklamy w internecie zmniejszyły swoją skuteczność wraz z upływem lat. Wiemy, że przeznaczanie dużych sum na promocję w przestrzeni wirtualnej z pominięciem silnego zaangażowania w social media może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Dlatego, jako profesjonalna agencja social media, swoją ofertę adresujemy do wszystkich, którzy chcą dotrzeć bezpośrednio do odbiorców treści reklamowych za pośrednictwem social media, wykorzystując przy tym profesjonalnie przygotowaną, wysokiej jakości treść reklamową.

Posiadamy szeroką wiedzę na temat zasad i mechanizmów działania portali społecznościowych. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze narzędzia marketingowe, które pomagają w pełni wykorzystać możliwości jakie dają nam media społecznościowe.

Z nami dotrzesz bezpośrednio do potencjalnych klientów

Jeżeli chcesz, aby odbiorcy treści reklamowej, oprócz otrzymania informacji na temat Twojej firmy, zaangażowali się również aktywnie w jej promocję zaufaj nam. Przygotujemy i wdrożymy dla Ciebie strategię obecności Twojej marki w social media i poprowadzimy fanpage na facebooku wykorzystując profesjonalnie utworzoną do tego celu treść reklamową.

Prowadzisz sklep internetowy? Bogate doświadczenie we współpracy ze sklepami internetowymi oraz doskonała znajomość najbardziej aktualnych narzędzi marketingowych sprawiają, że prowadzona przez naszą agencję social media promocja sklepu przyczyni się nie tylko do zwiększenia jego rozpoznawalności, ale również doprowadzi do zwiększenia w przyszłości liczby jego klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług agencji social media Content Plate zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnymi stronie internetowej oraz do kontaktu z nami. Razem wykorzystamy w pełni potencjał social media!